Професійна веломийкак

У Вас забруднився велосипед? Тоді Вам потрібно до нас, адже чистота та охайність – обов'язкові елементи у використанні транспортного засобу. До того ж, якщо Ви більшість свого часу проводите з велосипедом, тоді наша модернова веломийка, обладнана великою кількістю сучасних технологій та професійних матеріалів, стане вірним і беззаперечним помічником у цій справі.
Наші спеціалісти з турботою та обережністю нададуть Вашому велосипеду охайного та чистого вигляду!
Ви також можете бути присутнім і спостерігати за процесом миття свого велосипеда! Більш детально про веломийку Ви можете дізнатися з нашого відео, яке знаходиться нижче.

Ми пропонуємо такі послуги:

1) Загальна мийка велосипеду. Ви можете скористатися цією послугою у разі того, коли Ваш велосипед не надто забруднений. При такому виді послуги ми промиваємо ланцюг і змащуємо його, а для мийки самого велосипеда ми використовуємо спеціальні миючі засоби. Після цих процедур, велосипед сушать стисененим повітрям.

60грн

2) Мийка ланцюга, шатунів, касети. Ця послуга створена для сильно забруднених велосипедів при технічному обслуговуванні. А саме у тому разі, коли клієнту потрібно промити тільки деякі компоненти велосипеда.
Чистка ланцюга і зірочок може бути якісно виконана, тільки в тому випадку, коли вилучені деталі з велосипеду.

45грн

3) Мийка велосипеда + натирання рами та покришок + змазка
80грн